Loading color scheme

XX Łazarski Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców

 

W dniach 19.05.2022r. oraz 20.05.2022r. w naszej szkole odbył się XX Łazarski Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. Wydarzenie bardzo wyczekiwane, gdyż po długiej przerwie, spowodowanej pandemią, udało nam się zorganizować międzyszkolne zawody i do tego jubileuszowe.

W murach naszej szkoły gościliśmy 3 reprezentacje: SP77, SP9 oraz SP69. Uczennice i uczniowie naszej szkoły zajęli drugie miejsce zarówno w jednym i drugim dniu turnieju.

Uczestnicy turnieju dziewczęta: Voronina Uliana 7A, Belinska Viktoriia 7B, Szymankiewicz Wiktoria 7C, Wciórka Zuzanna 7C, Zys Natalia 7C, Kabacińska Roksana 8A, Zimniewska Nicole 8A, Brączkowska Zuzanna 8B, Hoedt Aleksandra 8B, Prausa Oliwia 8B

Uczestnicy turnieju chłopcy:  Andrzejak Kacper 7A, Bobul Illia 7A, Bogalski Filip 7A, Matera Krzysztof, 7A, Tąta Mikołaj 7A, Veremii Vladyslav 7A, Kędzierski Dominik 7C, Ignatowski Łukasz 8A, Mendyka Piotr 8A, Tyklewicz Wiktor 8A

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Hanna Kubiak, Teresa Olmińska, Martyna Wojciechowska oraz Jarosław Wojciechowski

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów