III Koncert Charytatywny

5 kwietnia 2019 roku odbył się w naszej Szkole III Koncercie Charytatwnym. Wraz z Partnerami przygotowaliśmy pełen atrakcji wieczór. Zagrał: Loop Trigger (nasz absolwent Bartosz Zboralski https://www.facebook.com/looptrigger/). Po występie odbyła się licytacja przygotowana dzięki nieocenionej pomocy Partnerów wydarzenia. Wśród przedmiotów do licytacji były płyty, książki oraz zdjęcia z autografami wielu wybitnych osobistości. Dzięki zaangażowaniu firm i instystucji działających w Poznaniu przygotowaliśmy również szereg voucherów i pakietów na zabiegi kosmetyczne. Jednocześnie można było nabyć wiele przedmiotów charytatywnym sklepiku. Sponsorzy przygotowali poczęstunek.

Zebrane fundusze w kwocie 7 tys przekazaliśmy na rzecz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wolontariuszy Opieki Paliatywnej Hospicjum Domowe.